Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

آرشیو اینستاگرام در سایت اینستاگرام شامل تمام پست ها و فعالیت های کاربران اینستاگرام است. شما می توانید با رفتن به صفحه ی اصلی اینستاگرام و انتخاب گزینه ی آرشیو، به آرشیو نوشته ها و فعالیت های کاربران دسترسی پیدا کنید.

آموزش آرشیو کردن پست‌ها در اینستاگرام

به منظور آرشیو کردن پست اینستاگرام ضروری است که این مراحل را دنبال کنید:

1-در گام نخست وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و بر روی عکسی که قصد بایگانی کردن آن را دارید، ضربه بزنید. سپس روی آیکون سه نقطه که در بخش بالای صفحه قرار گرفته است، کلیک کنید.

2- با لمس آیکن سه نقطه گزینه Archive مطابق شکل زیر به شما نشان داده می‌شود. حال روی این گزینه ضربه بزنید.

اکنون به سادگی موفق شدید که پست مورد نظر را مخفی یا اصطلاحاً Archive نمایید.

چطور پست‌های آرشیو شده اینستاگرام را مشاهده کنید؟

هر زمان که مایل باشید، می‌توانید کلیه تصاویر یا فیلم‌های بایگانی شده را به راحتی مشاهده کنید. به این منظور کافیست بر روی آیکن ساعت جدیدی که در بخش بالای پروفایل شما و در سمت راست قرار گرفته است، کلیک کنید. مراحل دسترسی به پست‌های مخفی شده به این صورت است:

1) وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.

2) آیکون تایمر را از قسمت بالا و سمت راست صفحه طبق تصویر زیر انتخاب نمایید. اکنون لیستی از کلیه عکس‌ها و کلیپ‌های بایگانی شده به شما نشان داده می‌شود.

نحوه برگرداندن پست و استوری آرشیو شده در اینستاگرام

چنانچه بخواهید پستی را از حالت Archive خارج کنید، باید مطابق فرآیندی که در مرحله قبل توضیح داده شد، وارد آرشیو اینستاگرام خود شوید و پست را انتخاب نمایید. اکنون دو گزینه به شما نشان داده می‌شود، یکی Show in Profile و دیگری Delete. با انتخاب گزینه Show in Profile محتوای مورد نظر مجدد در پروفایل نشان داده می‌شود و در صورتی‌که گزینه Delete را برگزینید، پست به طور کامل از Archive اینستاگرام حذف می‌گردد.

 

برای خواندن ادامه این مطلب به سایت دیجی فالوور مقاله آرشیو اینستا کجاست مراجعه کنید.

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe