1. Business

بهترین سفر خارجی نوروزی

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

بهترین سفر خارجی نوروزی با توجه به محدودیت ها و هزینه های آن ها، باید به طور کامل بررسی شود. سفرهای خارجی در تعطیلات نوروز یکی از گزینه های محبوب مردم برای سپری کردن تعطیلات نوروزی است. خیلی از اقشار عمومی مردم به دلیل نوع شغلی که دارند در طول سال حتی فرصت رفنن به

بهترین سفر خارجی نوروزی با توجه به محدودیت ها و هزینه های آن ها، باید به طور کامل بررسی شود. سفرهای خارجی در تعطیلات نوروز یکی از گزینه های محبوب مردم برای سپری کردن تعطیلات نوروزی است. خیلی از اقشار عمومی مردم به دلیل نوع شغلی که دارند در طول سال حتی فرصت رفنن به سفرهای بین شهری در داخل کشور خودمان را هم ندارند. بنابراین سعی می کنند تا از تعطیلات نوروز و فرصت به دست آمده استفاده کنند تا هم به گونه ای نرفتن به مسافرت در طول سال را جبران کنند و هم به بهترین شکل ممکن تعطیلات را در کانون گرم خانواده سپری کنند.

بهترین سفر خارجی نوروزی سفری است که در آن هزینه ها، مکان سفر و مدت زمان سفر به بهترین وجه ممکن مدیریت شود. این مسافرت‌ ها به عنوان بهترین فرصت برای تفریح، استراحت و وقت گذرانی در کنار خانواده آن هم فضایی جدید و به دور از دغدغه های روزمره است. در انتخاب مقصد سفر های نوروزی عواملی مانند آب و هوا، امکانات گردشگری، بودجه ی در نظر گرفته شده برای سفر و زمانی که برای مسافرت در اختیار داریم تاثیر گذار است.

 

بهترین کشور ها برای سفر خارجی نوروز

کشور های زیادی هستند که در ایام تعطیلات نوروز مقصد گردشگران ایرانی هستند. مسافران در این ایام معمولا کشوری را به عنوان مقصد انتخاب می کنند که دارای آب و هوایی معتدل باشد و در طول سفر گرما سا سرمای زیاد روی کیفیت سفر آن ها اثر گذار نباشد. این که شما کدام کشور را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب کنید تا حد زیادی بستگی به بودجه شما دارد. بعد از بودجه ی سفر عواملی مثل آب و هوا، فاصله مبدا تا مقصد و شرایط امنیتی کشور مقصد می تواند روی تصمیم شما تاثیر گذاز باشد. بعضی از کشور های پر طرفدار برای سفر در نوروز را بررسی می کنیم.

کشور تایلند، محبوب ترین مقصد سفر های خارجی

از محبوب ترین کشور هایی که میزبان مسافران نوروزی کشورمان هستند، میتوانیم به کشور تایلند اشاره کنیم. این کشور با توجه به سرمایه گذاری کلانی که در صنعت گردشگری داشته است، تمام بستر های لازم برای اینکه شما از یک سفر خارجی لذت ببرید را دارد. سواحلی که در شهر های مختلف کشور تایلند در دسترس شما خواهد بود، به جرات از بهترین سواحل تفریحی در دنیا است که شما می توانید از آفتاب گرفتن و انجام تفریحات ساحلی و آبی مثل والیبال ساحلی، اسکی روی آب و غواصی لذت ببرید.

تایلند که یک کشور با آیین بودایی است، دارای یک فرهنگ بسیار غنی است. در اکثر شهر های این کشور معابدی وجود دارد که شما می توانید با بازدید از آن ها علاوه بر آشنایی با آیین بودا و مراسمات این دین، بخشی از تاریخ و فرهنگ غنی کشور تایلند را از نزدیک لمس کنید. بسیاری از این معابد قدمت چند هزار ساله دارند و با وجود اینکه هنوز مراسمات زیادی در آن برگزار می شود، جزو میراث فرهنگی این کشور است و دارای معماری سنتی و فوق العاده چشم نوازی است که می تواند هر بازدید کننده ای را به شور و هیجان بیاورد.

کشور تایلند دارای فرهنگ بسیار غنی است. مردم این کشور به سنت و آداب و رسوم اجدادی خود پایبند هستند و شما در سطح شهر های مختلف این کشور می توانید این موضوع را حس کنید. البته این موضوع مانع پیشرفت این کشور نشده و تایلند کشوری است که همگام با تکنولوژی های روز جهانی پیش رفته است. شما در هر شهر از این کشور می توانید هم مراکز خرید سنتی و محلی را ببینید و هم پاساژ ها و مراکز خریدی که کاملا مدرن هستند و کالاهای لوکس را به شما برای خرید ارائه می کنند.

دبی، یک مقصد عالی برای تور های خارجی

کشور امارات متحده عربی در سال های اخیر تلاش زیادی کرده است تا دبی را به عنوان یک قطب گزدشگری در جهان معرفی کند. می توان گفت که این کشور در اجرای این سیاست موفق بوده و همه ی مردم دنیا برای اینکه حداقل یک بار به دبی سفر کنند، بسیار مشتاق هستند. اگر قصد دارید در تعطیلات نوروزی به دبی سفر کنید باید بدانید که دمای هوای این شهر در اوایل فروردین ماه خنک و مطبوع است. در ایام نوروز شهر دبی دمایی بین ۱۸ تا ۲۵ درجه سانتیگراد را تجربه می کند که دمایی معتدل م مناسب برای گردشگران محسوب می شود.

مراکز تفریحی شهر دبی طیف وسیعی از فعالیت های لذت بخش را پوشش می دهد. این شهر از بازدید از سازه های تاریخی تا هیجان بهترین پارک های آبی دنیا را در دسترس شما قرار می دهد. معروف ترین سازه ی این کشور برج خلیفه است که در مرکز شهر دبی قرار دارد و نماد این شهر محسوب می شود. می توانید لوکس ترین اجناس را از معروف ترین برند های دنیا در مراکز خرید برج خلیفه تهیه کنید و در آخر از آکواریوم شگفت انگیز موجود در برج نیز بازدید کنید و شگفت زده شوید. مسافت برای سفر به دبی در نوروز بسیار کوتاه است و زمان پرواز شما طولانی نخواهد بود.

سفر نوروزی هیجان انگیز به بالی

بالی جزیره ای فوق العاده زیبا و رویایی است که در کشور اندونزی واقع است. این جزیره به معنی واقعی قطعه ای از بهشت است. آب و هوای کشور اندونزی به طور کلی گرم و مرطوب است. اما هوای جزیره بالی در اوایل فروردین معتدل و بسیار مطلوب است. سواحل این جزیره نیز مانند سواحل تایلند بسیار زیبا و پر از امکانات رفاهی است. به خصوص در زمان هایی که جشنواره های ساحلی برگزار می شود.

تور های قایقرانی در این جزیره بسیار رواج دارد و برای رفت و آمد بین این جزیره و جزایر کوچک اطراف از قایق استفاده می شود. می توانید هنگامی که در دل آب های شفاف بالی در قایق نشسته اید و از کنار کوه هایی که با انبوهی از درختان استوایی عبور می کنید، از نسیم خنک و تابش لذت بخش آفتاب لذت ببرید. در بالی جشنواره ها و مراسمات مذهبی زیادی برگزار می شود که برای گردشگارن بسیار جالب و مورد توجه است.

مقاصد هیجان انگیز دیگری نیز در سراسر جهان وجود دارد که می توانید برای سفر در تعطیلات نوروز انتخاب کنید و از سفر به آن ها در کنار خانواده لذت ببرید. بهترین روش سفر به کشور هایی که در بالا به آن اشاره کردیم، خرید تور از آژانس هایی است که مجری تور های شرق آسیا به صورت وی آی پی هستند. این آژانس ها معمولا گزینه های زیادی را برای سفر به شما ارائه می کنند و برای سفر های نوروزی نیز آفر مخصوص خواهند داشت.

 

 

بهترین جزیره های تایلند برای سفر نوروزی

کشور تایلند یک کشور توریستی است. یعنی بخشی از درآمد مردم این کشور از صنعت گردشگری تامین می شود. به همین خاطر شهر های بسیاری از تایلند هستند که کاملا آماده ی پذیرش گردشگران و ارائه خدمات هستند. آژانس های هواپیمایی نیز پکیج های مختلفی برای سفر به این کشور به شما ارائه می کنند که شامل شهر های مختلف این کشور هستند. انصافا تمام شهر های این کشور دارای جاذیه کافی برای لذت بردن از تعطیلات نوروزی را دارند و هر کدام به نوعی دارای جاذبه های گردشگری هستند. سعی میکنیم تا پر طرفدار ترین این مقصد ها را برای شما معرفی کنیم.

جزیره زیبای فی فی

جزیره فی فی یکی از زیبا ترین جزیره های کشور تایلند است و بخش عطیمی از گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند، در این جزیره و سواحل زیبای آن به استراحت می پردازند. جزیره فی فی سواحلی دارد که شب ها تا خود صبح زنده است و تقریحات و جشن ها هیچ گاه متوقف نمی شود. روز ها نیز تفرحات آبی مثل غواصی و جت اسکی سواری برقرار است. آب های آرام این جزیره مکانی مناسب برای غواصی است و دنیای زیر آب این جزیره بسیار اعجاب انگیز است.

شما می توانید جزیره فی فی را به تنهایی بازدید کنید. خود این جزیره انقدر جاذبه های طبیعی و رفاهی دارد که برای لذت بردن از آن ها می توانید روز ها و ساعت ها وقت صرف کنید. البته تور های ترکیبی نیز در دسترس شما هستند که به وسیله ی این تور ها جزایر دیگر این کشور را نیز سیاحت می کنید. در جزیره فی فی رستوران های زیادی وجود دارد که برخی از آن ها غذاهای محلی و برخی دیگر غذا های بین المللی را با کیفیت فوق العاده به شما ارائه می کند.

جزیره کرابی

یکی دیگر از جزیره های بهشتی کشور تایلند، جزیره کرابی است. این جزیره که در همسایگی جزایر ساموئی و فی فی قرار دارد، جزو شگفت انگیر ترین جزایر دنیاست. اگر به دنبال آرامش هستید و دیدن جزایر بکری که می توانید در آن ها به مدیتیشن و ریلکس کردن بپردازید، حتما زمان بیشتری را در کرابی سپری کنید. شما با انتخاب یک تور ترکیبی کرابی مناسب، از سفر به چند جزیره زیبا از جمله جزیره کرابی لذت ببرید. در این جزیره شهر بازی های فوق العاده مدرن و هیجان انگیزی ساخته شده است که به عنوان یک جاذبه گردشگری محسوب می شود.

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe