1. Blogging

بهترین فروشگاه اینترنتی خرید ویپ در ایران

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

امروزه خرید ویپ رواج زیادی یافته است و به عنوان جایگزینی‌ مناسب برای سیگار و قلیان محسوب می شود که از طریق بخار شدن مایع درون دستگاه که با نام جویس نیز خوانده می شود حس استعمال دخانیات به فرد منتقل خواهد شد. این دستگاه در سال ۲۰۰۴ میلادی تولید گردید تا افراد بتوانند بدون وارد نمودن دود به ریه ها نیکوتین مورد نیاز بدن خود را تامین نمایند. خرید پاد می تواند به افراد سیگاری که قصد ترک دخانیات را دارند کمک کند‌ و در حقیقت می توان گفت که میزان ضرر آن نسبت به سیگار بسیار کمتر است‌.

جویس ماده‌ ای مایع است که در هنگام خرید ویپ آن را مشاهده می کنید و اجزای تشکیل دهنده آن شامل گلیسیرین گیاهی و پروپیلن گلیکول خواهد بود. از آن جایی که جویس نیز دارای مقداری نیکوتین است به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که در مصرف آن زیاده روی نکنید، زیرا ممکن است اعتیاد آور باشد. یکی از علل محبوبیت این محصول مقرون به صرفه بودن آن می باشد و شما می توانید به میزان زیادی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

همان طور که می ‌دانید سیگار و قلیان بوی بسیار نامطبوع و ناخوشایندی دارند اما به دلیل این که جویس ها در طعم های متنوعی مشاهده می شوند استفاده از ویپ بهترین گزینه خواهد بود. هم اکنون این وسیله به عنوان ابزاری برای سرگرمی نیز محسوب می ‌شود که جوانان از طریق ایجاد بخار های ابری می‌ توانند لحظات خوبی را در کنار دوستان ‌خود بگذرانند‌. ویپ اسموک از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که متناسب با نوع دستگاه ها با یکدیگر متفاوت خواهند بود. برخی از اجزای این وسیله شامل، اتومایزر، درب بالا، محفظه شیشه ای، محفظه ویپ، دکمه آتش، صفحه نمایش و غیره خواهد بود.

شاید این سوال برای بسیاری از عزیزان پیش بیاید که نحوه عملکرد این دستگاه چگونه است اما در پاسخ باید گفت که فرد از دهانه پاد شروع به مک زدن کرده و جریان هوا سبب گرم شدن اتومایزر می شود. نیکوتین مایع یا جویس موجود در ویپ بخار می شود که قسمتی از آن به ریه و بخش دیگری از آن به بیرون انتقال می یابد. با توجه به این که استفاده از پاد سبب مرطوب نگه داشتن فضای دهان خواهد شد احساس سنگینی در گلو به فرد منتقل نمی گردد. میزان مواد شیمیایی موجود در این محصول بسیار پایین بوده و می ‌توان گفت که در مقابل استعمال سیگار، ضرری برای انسان نخواهد داشت‌.

انواع دستگاه های ویپ

برای خرید ویپ لازم است که ابتدا نسبت به نمونه های مختلف این دستگاه آشنایی یافته و سپس آن را تهیه نمایید. با ما همراه باشید تا پیرامون نمونه های مختلف این دستگاه با شما عزیزان سخن بگوییم که شامل موارد زیر می ‌شود.

  • سیگار الکتریکی: برای استفاده از این وسیله تنها کافی است که آن را از جعبه خارج نموده و استعمال نمایید. این نوع ویپ در هنگام رفتن به مسافرت بهترین گزینه خواهد بود اما از آن جایی که قابلیت شارژ شدن را ندارد پس از استفاده می بایست آن را دور بیندازید.
  • ویپ قلمی: این نوع ویپ نسبت به سیگار الکتریکی پیشرفته تر بوده و در حقیقت قابلیت شارژ و یا تعویض را نیز خواهد داشت. شما باید مایع مخصوص را درون دستگاه ریخته و سپس از آن استفاده نمایید، البته باید گفت که میزان بخار ایجاد شده در ویپ قلمی نسبت به سیگار الکتریکی بسیار بیشتر خواهد بود.
  • ماد ویپ: این دستگاه نسبت به سایر ویپ ها بزرگتر بوده و از قدرت بیشتری بهره می ‌برد، از طرفی نیز می‌ توان گفت که این محصول عملکرد بهتری داشته و باتری آن نیز طول عمر بالاتری دارد. میزان بخار خارج شده از این نوع پاد متناسب با سطح قدرت دستگاه متفاوت خواهد بود‌.
  • ویپ اسنونک: این محصول نسبت به سایر ویپ ها پیشرفته تر بوده و مخزن بزرگتری دارد. هم اکنون استفاده از این کالا در میان آقایان و بانوان با گروه ‌های سنی مختلف رواج زیادی دارد.

همان گونه که دریافتید این دستگاه دارای مدل های مختلفی می باشد که در هنگام خرید ویپ باید به آن دقت داشته باشید. هم اکنون مشهد ویپ به عنوان یکی از برترین عرضه کنندگان انواع پاد در سطح کشور است که محصولات خود را با مرغوبیتی بی نظیر ارائه می کند.

خرید ویپ اسموک

برای خرید ویپ لازم است که پیش از تهیه محصول ابتدا به برخی نکات اساسی توجه داشته باشید تا در نهایت محصولی با سطح کیفیت بالا را تهیه کنید. همان طور که پیش تر نیز بیان نمودیم ویپ دارای مدل های مختلفی می باشد و افراد می بایست پیش از تهیه محصول ابتدا مدل آن را انتخاب کرده و سپس نسبت به خرید آن اقدام نمایند‌. از آن جایی که کشور های زیادی تولید کننده انواع ویپ هستند توجه به برند آن نیز اهمیت زیادی خواهد داشت.

اطمینان یافتن از اصل بودن دستگاه یکی دیگر از موارد قابل توجهی است که خریداران به آن دقت زیادی دارند تا بتوانند مدت طولانی از آن استفاده کنند. جنس بدنه دستگاه یکی دیگر از نکات قابل تامل برای اشخاص خواهد بود تا با گذشت زمان نیز دچار زنگ زدگی و یا خوردگی نگردد. ضد آب و ضد خش بودن بدنه این کالا نیز حائز اهمیت است و مورد توجه قرار می ‌گیرد. قابل شارژ بودن ویپ و پاد نیز از دیگر نکاتی است که متقاضیان به آن توجه زیادی دارند که در این هنگام می بایست نسبت به نوع باتری کاملا مطلع گردید و در صورتی که باتری داخلی داشته باشد احتیاجی به تهیه باتری جداگانه نخواهید داشت.

از آن جایی که جویس ها نیز در طعم های مختلفی مشاهده می ‌شوند انتخاب طعمی متناسب با سلیقه خود اهمیت خواهد داشت. ویپ ها از لحاظ شکل ظاهری و رنگ نیز با یکدیگر متفاوت هستند، بنابراین خریداران این امکان را خواهند داشت که بر اساس سلایق خود آن ها را انتخاب نمایند. از آن جایی که مشهد ویپ به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌ های اینترنتی عرضه کننده انواع ویپ و پاد در سطح کشور عزیز ما ایران می باشد، خریداران می توانند با مراجعه به سایت مورد نظر و انتخاب محصولی متناسب با سلیقه خود آن را سفارش داده و با قیمتی کاملا مناسب تهیه نمایند.

 

https://bestfarsi.ir/
Do you like bestfarsi's articles? Follow on social!

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe