1. Blogging

خرید لایک ارزان اینستاگرام

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

آیا به دنبال شروع کسب و کار در فضای اینستاگرام (Instagram) هستید؟ آیا به دنبال افزایش محبوبیت صفحه خود در اینستاگرام میباشید؟

آیا از میزان کم لایک های صفحه خود کلافه شده و به دنبال راهی برای افزایش آن هستید؟ آیا به دنبال خرید لایک ارزان اینستاگرام میباشید؟

با ما و این مقاله همراه باشید تا شما را به طور کامل با این موضوع و اهمیت آن آشنا کرده تا در نهایت بتوانید به بهترین بازدهی برای پیج خود رسیده و درآمد زیادی در این بازار اینترنتی کسب کنید.

 

لایک یکی از مهم ترین ویژگی های اینستاگرام است. وقتی پست های شما لایک های زیادی از طرف فالوورها دریافت می کند، به این معنی است که آنها پست های شما را دوست دارند و از روند فعالیت شما راضی هستند.

اگر دوست دارید پیجی داشته باشید که دارای فالوور های زیادی باشد و بتوانید از آن کسب درآمد خوبی داشته باشید، باید برای افزایش تعداد لایک های خود وقت بگذارید. پس می توان گفت که لایک پست ها نقش بسیار مهمی در افزایش تعداد فالوورهای پیج دارد.

 

یکی از مهم ترین دلایلی که اجازه نمی دهد برخی از صفحات رشد کنند، تعداد کم لایک پست در این صفحات است. در واقع صفحاتی که فالوورهای آنها تعامل بیشتری با پست ها و مطالب منتشر شده دارند، امکان رشد سریع تری را در این شبکه اجتماعی پیدا می کنند. از طرفی رسیدن به تعداد قابل قبولی لایک در ماه های اول فعالیت در اینستاگرام کار بسیار سخت و مشکلی است، به خصوص اگر با قوانین و الگوریتم های اینستاگرام آشنا نباشید. در چنین شرایطی خرید لایک می تواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش تعامل پیج باشد.

 

 

ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

 

از عوامل مهم برای گسترش هر صفحه یا پیجی در اینستاگرام، تعامل بالای مخاطبان آن است. کامنت گذاشتن، لایک کردن و به اشتراک گذاشتن محتوا از جمله مثال های این تعامل ها هستند.

بنابراین بالا بردن لایک در اینستاگرام، یکی از دغدغه های مهم هر تولیدکننده محتوا در این بستر است. در ادامه شما را با بهترین ترفندهای افزایش لایک در اینستاگرام آشنا خواهیم کرد:

 

1)تولید پست های جذاب: اصلی ترین کاری که برای جذب کردن مخاطبان باید انجام دهید، تولید یک محتوای جذاب و غیرتکراری میباشد.

حتی زمانیکه که به میزان خوبی از فالوور در اینستاگرام رسیدید، اگر محتوای خوب و جدیدی برای ارائه دادن نداشته باشید، میزان تعامل ها به مرور در صفحه شما کم و کمتر میشود.

 

2)زمان بندی مناسب: از دیگر نکات مهم برای افزایش لایک در اینستاگرام، پخش محتوا در زمان مناسب و به موقع است؛ به طوری که مخاطب بیشتری بتواند پست را مشاهده کرده و آن را حمایت کند.

 

3)استفاده از هشتگ: یکی از مهم ترین کارها برای افزایش لایک، ویو و کامنت در هر پیج و محتوایی، استفاده درست و آگاهانه از هشتگ (Hashtag) است.

با توجه به پیج و محتوایی که میخواهید تولید کنید، هشتگ های مرتبط را استفاده کرده تا مخاطب های بیشتری شما را پیدا کنند.

 

4)تعامل با کاربران: اگر میخواهید صفحه اینستاگرام‌تان به حد مطلوبی از تعامل برسد، باید برای آنها وقت زیادی بگذارید.

زمانیکه ارتباط خوبی با مخاطب خود بگیرید و جواب کامنت ها و دایرکت های آنها را بدهید، به بیشتر شدن تعداد لایک ها و کامنت های پیج خود نیز کمک کرده اید.

 5)از امتحان کردن نترسید: به شکل های مختلف محتوای خود را منتشر کنید و از امتحان کردن نترسید. تنها با آزمون و خطاست که میتوانید به نقاط قوت و ضعف خود دست یافته و از آن آگاه شوید.

برای مثال در نظر بگیرید میخواهید یک پیج با محتوای خبری داشته باشید، میتوانید خبر را به صورت ویدئو، عکس به علاوه توضیحات متن در کپشن و… انتقال دهید.

در نهایت با تست کردن روش های مختلف به بهترین شکل ممکن برای پوشش اخبار خواهید رسید و متعاقبا دنبال کننده و لایک بیشتری را کسب خواهید کرد.

 

6)درخواست از کاربران برای لایک: یکی از راه های ساده برای افزایش لایک و کامنت در صفحه‌تان، درخواست از مخاطبان برای انجام آنها است.

البته بهتر است درخواست‌تان را با بهانه ای جذاب به کار ببرید تا مخاطب بیشتر برای لایک کردن و کامنت گذاشتن ترغیب شود.

 

7)خرید لایک: این روش به رونق بیشتر پیج شما، کمک زیادی میکند و سایت و ربات های زیادی در سراسر اینترنت وجود دارند، که با فروش لایک ارزان اینستاگرام به شما برای معروف‌تر کردن پیج تان کمک میکنند.

شما می توانید با خرید لایک ارزان اینستاگرام مسیر رسیدن به هدفتان را آسان تر و سریع تر کنید.

 

خرید لایک اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

 

خرید لایک برای هر پیج که میخواهد به موفقیت و کسب درآمد بالا برسد، حیاتی بنظر میرسد.

اولین مواجهه هر شخص با صفحه شما از اهمیت بالایی برخوردار است.

تصور کنید فردی برای اولین بار وارد پیج فروشگاهی شما میشود، برای این فرد قطعا میزان فالوور، لایک و کامنت برای اعتماد کردن به پیج شما مهم است.

از مهم ترین دلایل خرید لایک اینستاگرام، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1) تقریبا مهم ترین دلیل برای خرید لایک اینستاگرام، کمک به جلب توجه و اعتماد بیشتر مشتری ها میباشد.

پیج های فروشگاهی که فالوور و لایک بیشتری دارند، متعاقبا فروش زیادی را تجربه میکنند و پیج های کوچکتر، فروش کمتری دارند، برای همین اولین قدم برای جذب هر خریداری، خرید اعتبار برای پیج خود است.

 

2)با خرید لایک میتوانید مشتری ها و خریداران بالقوه را تحت تاثیر قرار دهید تا از شما خرید کنند. میزان بیشتر فروش رابطه مستقیمی با اعتماد مشتری دارد و هر چه میزان فالوور، لایک و کامنت یک فروشگاه بیشتر باشد، خریدار راحت‌تر اعتماد میکند.

البته که خرید لایک به تنهایی به رشد پیج شما کمک نخواهد کرد، شما باید با الگوریتم اینستاگرام به خوبی آشنا باشید تا بتوانید به رشد بیشتر پیج خود کمک کنید.

 

مزایای خرید لایک پست اینستاگرام

 

همانطور که گفته شد باید کارهای بسیاری را انجام داد تا به میزان قابل توجهی از لایک در اینستاگرام برسید.

این مراحل طولانی و زمان‌بر هستند؛ بخصوص در حال حاضر که این پلتفرم دارای میلیون ها صفحه و رقابت بسیار شدید میباشد.

با توجه به الگوریتم اینستاگرام، پست‌هایی که میزان بازدیدشان زیاد باشد به بخش اکسپلور (Explore) رفته و مخاطب بیشتری میتواند شما را پیدا کند و این امر در نهایت به رشد شما کمک شایانی میکند.

چه یک پیج تولید محتوا، چه یک پیج فروشگاهی باشید، پس از خرید لایک پست اینستاگرام و رفتن پست شما به اکسپلور، میتوانید سفارش تبلیغ از پیج های دیگر دریافت کرده و هزینه ای از این بابت دریافت کنید.

 

تصور کنید روزی چند تبلیغ در پیج خود بگذارید، با انجام این کار به درآمد بسیار خوب و قابل توجهی خواهید رسید.

روزانه میلیون ها تومان در ایران خرج تبلیغات میشود؛ خرید لایک پست اینستاگرام، به طور مستقیم در بیشتر دیده شدن پیج شما تاثیر دارد.

به طوری که در مدت زمان کوتاه، پیج‌تان به سرعت معروف شده و افراد بیشتری جذب صفحه شما میشوند.

 

این سرعت بخشیدن به شهرت پیج، شما را به درآمد مناسب میرساند و دیگر لازم نیست ماه‌ها تلاش کنید تا به درآمد قابل قبولی برسید.

البته همانطور که گفته شد آشنایی با الگوریتم اینستاگرام بسیار با اهمیت است و هر چند که میتوانید با خرید لایک ارزان اینستاگرام در سایت های مختلف، تا حد خوبی مخاطب بگیرید.

اما در طولانی مدت اگر فعالیت مطلوبی در این پلتفرم نداشته باشید، فالوورهای حقیقی خود را از دست خواهید داد.

با توجه به تمامی موارد گفته شده آیا شما با خرید لایک اینستاگرام موافق هستید؟ ترجیح میدهید پول زیادی برای آن خرج کرده یا فقط روی محتوای خود کار کنید؟

اگر تجربه ای از خرید لایک اینستاگرام دارید با ما به اشتراک بگذارید.

برای خرید لایک ارزان اینستاگرام میتوانید به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید چون تمامی این خدمات را با قیمت مناسب به شما ارائه میدهد.

 

 

https://bestfarsi.ir/
Do you like bestfarsi's articles? Follow on social!

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe