1. Blogging

خرید لایک استوری واقعی

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی بسیار پرطرفدار و محبوب است که با فیلتر شدن تلگرام و یوتیوب این محبوبیت در بین افراد بیشتر شد.

لایک استوری اینستاگرام یکی از قابلیت‌ های بسیار جدیدی است که به‌ تازگی در این برنامه راه‌ اندازی شده‌ است و هنوز افراد زیادی نسبت‌ به آن آگاهی ندارند.

لایک استوری اینستاگرام در واقع سرویس تازه‌ ای است که به کاربران هر پیچ این امکان را می‌ دهد تا از این به بعد بتوانند همه ی استوری هایی را که مشاهده می‌ کنند و مورد پسند شان واقع می‌ شود را لایک کنند.

 

این قابلیت جذاب و فوق‌ العاده به افراد این مجوز را می‌ دهد تا نسبت‌ به استوری هایی که روزانه در صفحه ی خود بارگذاری می‌ کنند تصمیم‌ گیری بهتری داشته باشند و تحلیل درستی را انجام دهند.

حال برای کاربران گزینه ی خرید لایک استوری واقعی در نظر گرفته شده‌ است تا بتوانند از این طریق میزان لایک‌ های خود را افزایش دهند.

باید بدانید که خرید لایک استوری واقعی به‌ لحاظ قانونی هیچ ایرادی ندارد و با راحتی خیال می‌ توانید این کار را انجام دهید.

 

وب‌ سایت های گوناگونی وجود دارند که می‌ توانند به شما برای خرید لایک استوری کمک کنند.

معمولاً بسته‌ های گوناگونی به کاربران اینستاگرام پیشنهاد می‌ شود که با توجه به نوع کاری که دارند و یا نیاز مورد نظر شان بسته ها انتخاب و خریداری می‌ شوند.

از جمله ویژگی های جذاب اینستاگرام قابلیت استوری گذاشتن در آن است. از آنجایی که بیشتر کاربران علاقه زیادی برای به اشتراک گذاشتن اتفاقات هیجان انگیز روزانه خود در استوری را دارند، این قابلیت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

بعد از اضافه شدن قابلیت لایک استوری به اینستاگرام، مانند همیشه افراد زیادی به دنبال راه هایی برای افزایش این میزان لایک بودند. از این رو سایت های زیادی برای فروش لایک استوری شروع به کار کردند. اگر به دنبال سایت مناسبی برای خرید لایک استوری یا پست اینستاگرام، فالوور، کامنت و… هستید، پیشنهاد ما به شما سایت دیجی فالوور می باشد.
در این مقاله ما می خواهیم تا شما را به طور کامل با قضیه لایک استوری و اهمیت آن آشنا کنیم. همچنین روش هایی به شما معرفی خواهیم کرد که با آن ها بتوانید میزان لایک استوری تان را افزایش دهید، پس حتما تا آخر مقاله همراه ما باشید.

 

اهمیت استوری در اینستاگرام

 

اگر شما صاحب یک اکانت اینستاگرام باشید حتماً تا به‌ حال نام استوری اینستاگرام به گوشتان خورده است.

استوری به‌ معنای داستان است و برای مدت یک شبانه‌ روز یا ۲۴ ساعت به کاربران این پلتفرم مجوز می‌ دهد تا داستان‌ هایی کوتاه را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند.

اهمیت استوری در اینستاگرام از آنجایی نشأت می‌ گیرد که با اشتراک‌ گذاری یک داستان صفحه ی شما دچار پویایی می‌ شود.

استوری به‌ طور معمول شامل محتوا هایی است که اتفاقات روزانه را به تصویر می‌ کشد.

این موضوع به‌ ویژه در مورد بلاگر هایی که با موضوعات مختلف به تولید محتوا در اینستاگرام می‌ پردازند صدق می‌ کند، با این کار سایر کاربران با شما همراه می‌ شوند.

با استفاده از استوری در اینستاگرام شما می‌ توانید تعیین کنید که چه فرد یا افرادی بتوانند استوری های شما را ببینند و این قابلیت برای تان وجود دارد تا برخی از آنها را از دیدن استوری هایی که می‌ گذارید منع کنید، کافی‌ است تا گزینه ی هیدن یا مخفی سازی را فعال کنید.

 

همچنین بعد از آنکه داستان خود را به اشتراک گذاشتید می‌ توانید بفهمید که چه کسانی داستان شما را مشاهده کرده‌ اند.

پاسخ به سوالات مورد نظر شما هم یکی دیگر از گزینه‌ های مهم در استوری است که به‌ صورت متن نوشته ایجاد می‌ شود و کاربران به شکل پیام خصوصی به این سوالات پاسخ می‌ دهند.

با خرید بازدید استوری امکان افزایش ویو برای تان وجود خواهد داشت و تعداد بازدید شما بیشتر می‌ شود.

 

ترفند های افزایش ویو و لایک استوری

 

 

برای بالا بردن بازدید استوری ترفند های زیادی وجود دارد که ما در این مطلب آنها را بیان خواهیم کرد:

 

1- استفاده از هشتگ ها اگر به‌ درستی صورت پذیرد منجر به رونق کسب‌ و کار تان می‌ شود ونیز باعث زیاد شدن فالوور هایتان می‌ گردد.

هم‌ اکنون افراد کمی از هشتگ ها در استوری های خود استفاده می‌ کنند ولی این کار به‌ شدت در افزایش بازدید استوری نقش بازی می‌ کند.

 

2- پاسخ به دایرکت ها می‌ تواند تعامل شما را با مخاطبین تان بسیار بیشتر کند ولی اگر به کامنت ها پاسخ ندهید و ریپلای های استوری و پیام‌ های دایرکت را نادیده بگیرید، گذر زمان به از دست دادن کاربران شما منتهی خواهد شد.

 

3- خرید فالوور اینستاگرام هم ترفند دیگری است که بازدید استوری را زیاد می‌ کند، هر چه شما تعداد دنبال کننده‌ های بیشتری داشته باشید به شکل غیر مستقیم بر روی افزایش مخاطب و تبدیل شدنتان به یک پیج محبوب و معتبر اثر می‌ گذارد.

 

4- یکی از روش‌ هایی که افراد برای افزایش بازدید استوری خود استفاده می‌ کنند این است که چالش‌ های مختلفی را امتحان می‌ نمایند و از این طریق بیشتر شدن تعامل، ماندگاری مخاطبان در پیج و بازدید استوری زیاد تر می‌ شود.

 

5- تولید محتوا به‌ صورت مداوم یکی از ترفند های دیگر است که باعث افزایش بازدید استوری، پست ها و رفتن پست‌ ها به قسمت اکسپلور اینستاگرام می شود.

 اگر روزانه تولید محتوا انجام شود علاقه‌ مندی مخاطبان به پیج تان بیشتر می‌ شود.

 

مزیت های خرید لایک استوری

 

همان‌ طور که در مبحث پیشین بیان کردیم خرید لایک استوری رایگان یکی از جدید ترین سرویس‌ های برنامه ی اجتماعی اینستاگرام است که دارای مزیت‌ های بسیاری می‌ باشد، این مزیت‌ ها عبارت هستند از:

 

1- زمانی‌ که شمار استوری های مختلفی را در صفحه ی خود به اشتراک می‌ گذارید الگوریتم اینستاگرام این توانایی را خواهد داشت تا شما را به مخاطبین بیشتری نشان دهد.

که با انجام این کار و در طول زمان داستان‌ های بارگذاری شده ی شما ویو بیشتری می‌ گیرند.

چون‌ که سیگنال خوبی را الگوریتم اینستاگرام از این طریق دریافت می‌ کند، البته دقت کنید که اگر تعداد لایک‌ های شما بیشتر شود محتوای تولیدی تان را به‌ عنوان یک محتوای مطلوب تلقی می‌ کند.

 

2- وقتی لایک استوری رایگان را خریداری می‌ کنید تعامل و ارتباط شما با کاربران و نیز بازدید صفحه‌ تان بیشتر از مواقع دیگر افزایش خواهد یافت.

 

3- برنامه‌ ی اینستاگرام دارای قوانین منحصر به‌ فرد و خاصی است که هر کس از این قوانین مطلع باشد و بداند چگونه باید آنها را مورد استفاده قرار دهد می‌ تواند به درآمد برسد.

 

4- وقتی استوری که شما می‌ گذارید به وسیله ی یک شخص لایک شود کنجکاو خواهید شد بدانید چه کسی این کار را انجام داده است و از صفحه ش دیدن می‌ کنید.

 

5- زمانی‌ که تعداد لایک‌ های استوری تان بیشتر شود طبیعی است که به همان میزان بر تعداد دنبال کنندگان شما نیز افزوده شود و به‌ بیان‌ی دیگر یکی از با اهمیت‌ ترین مزایای لایک استوری افزایش تعداد فالوور ها است.

 

برای خرید لایک استوری واقعی به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید تا بتوانید بهترین نتیجه و سفارش را داشته باشید.

 

 

https://bestfarsi.ir/
Do you like bestfarsi's articles? Follow on social!

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe