Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

 

امروزه تبلیغات آن‌قدر در تار و پود سبک زندگی ها تنیده شده است که خیلی از اوقات بی‌آنکه بدانید، در حال دیدن یک پیام تبلیغاتی هستید.

در چنین دنیایی شناختن بازارهای مختلف، انواع تبلیغات زودبازده و رسانه‌های پربازدید و تکنیک‌هایی که برای استفاده از رسانه‌های مختلف باید به کار گرفته شود، برای درصد بالایی از کسب و کارها لازم و ضروری است.

تبلیغات در گوگل ادز یک استراتژی بازاریابی عالی برای صاحبان کسب و کارهای کوچک است. شما می توانید یک آگهی برای کسب و کار خود داشته باشید که آن را به افراد بسیاری که در جستجوی خدمات کسب و کار شما در آن لحظه و در منطقه شما هستند را نشان دهد. این نوع هدف گیری بیشتر  برای صاحبان کسب و کار کوچک است که می خواهند در گوگل تبلیغ کنند.

دلایل استفاده ازتبلیغات گوگل

روزانه تعداد زیادی از کاربران اینترنت به جستجو در گوگل می پردازند. شما می توانید با تبلیغات کلیکی گوگل با کمترین هزینه، در کمترین زمان به مرتبط ترین و بیشترین حجم مخاطبان به نسبت دیگر بستر ها دست پیدا کنید.

کسب نتیجه مثبت و موثر با تبلیغات گوگلی در کوتاه‌ترین زمان

یکی از بهترین ویژگی‌های تبلیغات گوگلی این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به آنچه که می‌خواهد می‌رساند. خوشبختانه ابزار مختلفی برای بررسی نتیجه وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها گوگل آنالایتیکس و الکسا است.

  • بازده بالا با تبلیغات گوگل

یکی دیگر از مواردی که موجب محبوبیت گوگل ادورز شده است، مقرون به صرفه بودن سرمایه‌گذاری در آن است. به عبارت دیگر شما تنها زمانی هزینه تبلیغات را می‌پردازید که کلیک دریافت کنید

  • افزایش ترافیک سایت با استفاده از تبلیغات گوگلی

فراموش نکنید که روزانه میلیون‌ها نفر برای پیدا کردن پاسخ سؤالشان از گوگل استفاده می‌کنند. بنابراین اگر بتوانید از طریق روش‌های تضمین شده پاسخ سؤالشان را در معرض دیدشان قرار دهید، شانس اینکه بتوانید آن‌ها را به مشتری وفادار تبدیل کنید زیاد است.

مزایای تبلیغات گوگل چیست ؟

از فواید مهم تبلیغ در گوگل روند محاسبه کلیکی آن است ، بدین معنا که فقط در زمانی هزینه پرداخت میکنید که روی تبلیغ شما کلیک شده و از سایت شما بازدید به عمل آید. در نظر داشته باشید که کلیک هر کاربر یک بار محاسبه می شود یعنی اگر کاربری چند بار روی لینک تبلیغ در گوگل کلیک کند فقط یک بار محاسبه خواهد شد.

درواقع تبلیغات گوگل ازامکاناتی برخوردار است که در موارد زیر به چند نکته اشاره شده است.

 

امکان تعیین صفحه تبلیغ

فرمت تبلیغ گوگل به صورت یک لینک است که کاربر میتواند تعیین کند با کلیک روی این لینک چه صفحه ای از سایت به نمایش در بیاید.

تعیین سقف هزینه روزانه

در تبلیغات گوگل میتوان هزینه تبلیغ را در هر روز کنترل کرد و مشخص کرد که روی لینک تبلیغ شما چند کلیک انجام شود.

تعیین زمان تبلیغ

یکی دیگر از امکانات تبلیغات گوگل تعیین کردن روز و ساعات نمایش تبلیغ است.درواقع اگر تمایل داشته باشید تبلیغ شما فقط در صبح روز های کاری و ساعات مطابق با ساعت ایران به نمایش در بیاید میتوانید این تنظیم را انجام دهید و یا اینکه در هر ۲۴ ساعت به نمایش در بیاید.

امکان تعیین کشور

برای ارسال تبلیغ در صفحات گوگل میتوانید تعیین کنید تبلیغ شما در چه کشورهایی به نمایش در بیاید. این قابلیت به شما کمک میکند تا از کلیک های اضافه در کشورهای دیگر که خریدی از سایت شما نمیتوانند داشته باشند جلوگیری شود.

اکنون زمان آن رسیده است که با توجه به مفاهیم مختلف دست به کار شده و شارژ حساب گوگل ادوردز خود را انجام دهید.

زمانی که شما در حال تنظیم پارامترهای مختلف حساب گوگل ادوردز هستید، یکی از مواردی که باید تعیین کنید، بودجه روزانه شما است.

قبل از آن باید به این نکته توجه کنید که صورتحساب شما، جمع مقادیری است که گوگل بابت کلیک ها صرف کرده است. شارژ حساب چیزی است که گوگل از شما دریافت می کند تا تبلیغات شما را آغاز نماید. بنابراین هر زمان که شارژ حساب شما به حد تعیین شده برسد، گوگل صورت حساب مورد نیاز را برای شما ارسال می‌کند و یا به صورت اتوماتیک از کارت اعتباری شما، هزینه را کسر می نماید.

ازاین رو میتوان گفت همراهان ، شارژ حساب گوگل ادوردز ، کار دشواری نیست. به همین دلیل است توصیه می‌شود یا بادانش کافی خود این کارراانجام دهید ویا آن رابه فرد متخصص بسپارید تا بیشتر از آنچه نیاز است, خرج نکنید

سخن آخر

در این راه تیم حرفه ای فامین ادز به صورت تخصصی به شما کمک کرده تا کسب و کار خود را توسعه دهید. کارشناسان فامین به صورت 24 ساعته به علاقه مندان به تبلیغ در گوگل ادز، شارژ اکانت گوگل ادز و ساخت کمپین تبلیغات گوگل مشاوره تخصصی میدهند و آنها را برای افزایش بازدهی و بهینه سازی تبلیغات راهنمایی میکنند.

0

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe