1. Work

طرح لبخند اقساطی

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

طرح لبخند اقساطی

زیبایی ظاهر یکی از مواردی است که برای هر فرد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. طبق تحقیقات انجام شده زیبایی ظاهر به عوامل مختلفی بستگی دارد اما یکی از مهم ترین آنها لبخند هر فرد است. به همین علت در این مقاله قصد داریم به بررسی طرح لبخند اقساطی بپردازیم.

همانطور که برای همه واضح می باشد. دندان ها تاثیر مستقیمی بر ظاهر و همچنین لبخند ما دارند. پس ظاهر هر دندان می تواند بر لبخند ما تاثیر مستقیمی بگذارد. به همین علت نیز برای ترمیم ظاهر دندان ها و ترمیم طرح لبخند درمان های متفاوتی ارائه شده است.

طرح لبخند چیست

طرح لبخند در حقیقت از فاکتور های متفاوتی تشکیل می شود که این موارد باعث شکل گیری یک منحنی خواهند شد. این منحنی به طرح لبخند مشهور می باشد که باعث ایجاد چهره ی شاد، دلنشین و مثبت می شود.

ایجاد طرح لبخند نیازمند دانش و تبحر است زیرا به موارد متفاوتی بستگی دارد. به همین دلیل دریافت مشاوره صحیح در طرح لبخند بسیار مهم است. از طرفی نیز می توان گفت با پیشرفت علم و دانش روش های جدید برای ترمیم ظاهر دندان ها ارائه شده است.

قیمت اصلاح طرح لبخند

همانطور که در بالا گفته شد راه های متفاوتی برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد. از طرفی نیز افراد متفاوت دارای شرایط مختلف درمانی می باشند به همین علت نمی توان قیمت دقیقی از اصلاح طرح لبخند ارائه داد. فقط می توان گفت به صورت معمول قیمت این درمان به ازاء هر دندان یا همان واحدی محاسبه می شود.

طرح لبخند اقساطی

همانطور که در بالا هم گفته شد افراد زیادی خواهان اصلاح طرح لبخند خود می باشند. که همه آنها دارای شرایط اقتصادی یکسانی نیستند از طرفی نیز شرایط اقتصادی ایران باعث شده تا قیمت طرح اصلاح لبخند دارای اهمیت زیادی باشد. به همین دلایل برخی از کلینیک ها طرح لبخند اقساطی را ارائه می دهند. در این روش شما می توانید طرح لبخند خود را به صورت اقساطی پرداخت نمائید و از لمینت قسطی برخوردار شوید.

انواع روش های طراحی لبخند

در طول تاریخ روش های گوناگونی برای بهبود طرح لبخند و ظاهر ما ارائه شده است. البته همانگونه که در بالا هم گفته با پیشرفت علم و دانش این راه ها نیز پیشرفت کرد و انواع متفاوتی از درمان ها برای ترمیم طرح لبخند ارائه شد. در ادامه قصد داریم برخی از این روش ها را معرفی کنیم که شما می توانید در طرح لبخند اقساطی نیز از آنها برخوردار شوید.

بلیچینگ دندان

یکی از روش هایی که شما می توانید با استفاده از آن طرح لبخند خود را اصلاح نمائید بلیچینگ می باشد. در حقیقت این روش، دندان های شما را سفید تر می کند و شما می توانید به دو شکل خانه یا در دندان پزشکی از آن بهرمند شوید.

مزایای استفاده از بلیچینگ

این روش دارای مزایای مخصوص به خود می باشد به همین دلیل یکی از روش های متداول در طرح اصلاح لبخند است. از مزایای بلیچینگ می توان به تاثیر فوری آن اشاره کرد. یعنی شما در مدت زمان کوتاه شاهد سفید شدن دندان های خود می شوید.

لمینت دندان

در حقیقت لمینت دندان روکش هایی می باشند که بر روی دندان های شما قرار می گیرد و ظاهر آنها ها را ترمیم می کند. این درمان به صورت حدودی در دو جلسه انجام می شود و ظاهر بسیار زیبایی را به دندان های شما ارائه می دهد و انواع مختلفی اعم از زیرکنیا ، ایمکس ، لومینرز و لمینت طلا و …………. دارد.

مزایای لمینت دندان

لمینت دندان می تواند مشکلات ظاهری زیادی را از بین ببرد که برای مثال می توان به کجی دندان ها، خراشیدگی و تغییر رنگ دندان ها اشاره کرد. البته این درمان در صورت مراقبت صحیح دارای طول عمر بالایی نیز می باشد که از دیگر ویژگی های آن است.

لمینت دندان به علت مزایای بسیار  زیاد و زیبایی بالایی که به دندان های شما می بخشد دارای محبوبیت بسیار بالایی است. این مورد باعث شده تا برخی از کلینیک های دندان پزشکی این روش را در طرح لبخند اقساطی قرار دهند.

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان ماده ای خمیری شکل است که دندان پزشک بر روی دندان های بیمار قرار می دهد و با استفاده از آن ظاهر دندان را ترمیم می بخشد. در حقیقت کامپوزیت همان ماده ای است که در پر کردن دندان ها نیز از آن استفاده می شود.

مزایای کامپوزیت دندان

می توان گفت کامپوزیت دندان در یک جلسه توسط پزشک متخصص انجام می شود به همین دلیل نیز شما به صورت فوری به خواسته خود و بهبود ظاهر می رسید که از مهم ترین ویژگی کامپوزیت به حساب می آید. مزایای کامپوزیت دندان باعث شده تا از این روش در طرح اصلاح لبخند استفاده شود.

چه افرادی نمی توانند از اصلاح طرح لبخند استفاده کنند؟

برای اینکه جواب این سوال را به صورت دقیق دریافت نمائید به شما پیشنهاد می شود تا به پزشک متخصص مراجعه نمائید. زیرا پزشک متخصص می تواند با معاینات کامل و بررسی تمام موارد به این سوال به صورت دقیق پاسخ دهد.

ولی در حالت کلی برای اصلاح طرح لبخند شما نیازمند دهان و دندان های سالمی هستید. برخی از مواردی که باعث می شود شما نتوانید از طرح اصلاح لبخند استفاده نمائید به شرح زیر می باشد:

  • پوسیدگی دندان ها
  • لبخند لثه ای
  • دندان های کوتاه

منبع : طرح لبخند اقساطی

 

0

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe