1. Media

مذاکرات اتمی

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Iran Azadi

تورز آزادی ایران یک شرکت تور و مسافرتی برنده جوایز متعدد است که متخصص در تعطیلات ویژه فرهنگی و منحصر به فرد در تعطیلات و تورهای گروهی کوچک است.

برای دریافت سایت ایران آزادی به کانال ما خوش آمدید!

حجایب اجبار

حجاب چیست؟ در صورتی که یک نفر قطعا مسلمان نباشد، این یک تحقیق عجیب خواهد بود. حجاب لباسی است که برای خانم‌های مسلمان پوشیده نمی‌شود، که اکثر قوانین کلی اسلامی آن را اینگونه توصیف می‌کنند که همه چیز را به استثنای صورت و دست‌ها آشکارا می‌پوشاند. مسلماً در بین افراد یک تعبیر نادرست وجود دارد که زنان مسلمان مجبور به رعایت حجاب هستند. این تصور در مورد حجاب کاملاً بی اساس است. برای اینکه شما واقعیت را درک کنید، من در اینجا اهمیت واقعی حجاب را درک کرده ام. برای یافتن واقعیت کافی است به بررسی ادامه دهید.

برای گرفتن آن برتر، «حجاب» را می توان حرف به حرف معنا کرد. مهمتر از همه، کلمه “H” نشان دهنده روسری است. اکثریت قریب به اتفاق تصور می کنند که داشتن روپوش برای حجاب مشروع اجباری است. به راستی که یک بانوی مسلمان حجاب شرعی را رعایت کند به اندازه ای است که مو و گردن و سینه اش را بپوشاند. پوشاندن صورت واجب نیست و در واقع هیچ تاییدیه ای برای پوشاندن چهره بانوان مسلمان وجود ندارد.

زندانی سیاسی

اردوگاه مرگ داخائو در آلمان در شهر داخائو واقع شده است. این اردوگاه اصلی مرگ نازی ها است که در سال 1933 در 22 مارس افتتاح شد. به سادگی حدود 16 کیلومتر با قلمرو باواریا که در این کشور واقع شده است فاصله دارد. این اردوگاه توسط دو حزب تأسیس شد، یکی حزب کمونیست عمومی که نام دیگر آن حزب نازی بود و دومی حزب ناسیونالیست خلق آلمان بود. این به دلیل اتحاد دولت آلمان شکل گرفت. زندان غیرانسانی داخائو را اردوگاه اولیه زندانیان سیاسی می نامند. رأس این اردوگاه هاینریش هیملر و پس از آن رئیس پلیس مونیخ بود.

خشونت جنسی با انگیزه سیاسی علیه زنان موضوعی است که به ندرت موضوع پوشش گسترده رسانه ای است، اما عمیقاً میلیون ها زن را در جوامع در سراسر جهان تحت تأثیر قرار می دهد. تجاوز سازمان یافته تاکتیکی است که برای تحقیر و سرکوب زندانیان سیاسی و قربانیان جنگ استفاده می شود و اغلب در بسیاری از نقاط جهان به دلیل انگ مرتبط با قربانی بودن این جنایت گزارش نمی شود. در کشورهایی مانند دارفور، پاکستان، پرو، صربستان و رواندا، تجاوز گروهی به‌جای اینکه به‌عنوان یک اثر جانبی جنگ وجود داشته باشد، به‌طور سیستماتیک به عنوان ابزاری برای پاکسازی قومی، انتشار اچ‌آی‌وی، استخراج اطلاعات و ترساندن قبایل رقیب، و جنبش‌ها تلقی می‌شود. همانطور که استفاده شده است. ناراضی.

کم آبی وضعیتی است که در آن بدن انسان برای حفظ هموستاز و عملکرد طبیعی، فاقد مقادیر کافی آب است. این در شرایطی رخ می دهد که مصرف آب به اندازه کافی برای از دست دادن آب در بدن از طریق مواردی مانند تعریق، ادرار یا اسهال کافی نیست.

آب برای سلامتی و رفاه انسان ضروری است. حدود 60 درصد وزن بدن انسان را تشکیل می دهد و برای بسیاری از عملکردهای بدن از جمله حفظ حجم خون و آرایش طبیعی و حذف مواد زائد از بدن مهم است. ما اغلب کم آبی را با فعالیت بدنی شدید و ورزش و هوای گرم مقایسه می کنیم. در حالی که درست است که این دو عامل از علل شایع کم‌آبی بدن هستند، اما دلایل کمتر آشکار دیگری برای کم‌آبی بدن وجود دارد و کم‌آبی بدن می‌تواند در افرادی که در معرض گرمای زیاد یا ورزش‌های شدید قرار ندارند رخ دهد.

کم آبی بدن همچنین می تواند باعث افزایش ادرار، استفراغ و اسهال شود. در این مواقع، بدن اغلب خیلی سریعتر از آن که بتوان آن را جایگزین کرد، آب را از دست می دهد. بسیاری از داروهای بدون نسخه و نسخه حاوی موادی به نام دیورتیک هستند. به همین دلیل میزان ادرار افزایش می یابد و در نتیجه آب از دست می رود. با کمال تعجب، یکی دیگر از عوامل اصلی که به کم آبی بدن کمک می کند، در واقع نوشیدنی مورد علاقه ای است که اغلب آمریکایی ها مصرف می کنند.

Visit for more inormation : – https://www.youtube.com/channel/UC4g7lIbpOlVyHaqOoJ29_QA

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe