1. Women

8 Ayar Altın Kolye Modelleri

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

8 Ayar Altın Kolye Fiyatları 

Altın kolyeler, baget yüzükler, küpeler ve birçok altın ürün kadınların severek kullandığı ürünlerdendir. Son zamanlarda özellikle 8 ayar altın takı modelleri tercih edilmeye başlandı.  

14 ayar ve 8 ayar altının işlenmesi ile ortaya çıkan birbirinden şık ve özel tasarımları ile alyans modelleri, kolye modelleri, yüzük, bileklik ve birçok farklı aksesuar ile geniş ürün yelpazesine sahip olan Bigoldi Ankara da hizmet vermektedir.  

Altın işlenmesi ile birçok farklı özel tasarımları ile oldukça şık ve güzeldir. Kolye fiyatları altının işlenmesi, ürünün gramı, altının piyasa değeri ile belirlenir. Farklı kategorileri ile özel tasarımlı göz alıcı altın takı modelleri her tarza, her yaşa ve her cebe uygundur.  

Altın takılar geçmişten günümüze en çok tercih edilen yatırımlardan biridir. Altının değerli bir maden olması ile işlenmeye başlayıp farklı desenler de ve modeller de ürünler çıkarılmaya başlandı. Farklı renklerde altın üretmek için altından gibi değerli madenler ile karıştırılarak beyaz altın ve pembe altın elde edilir.   

Nişan yüzüğü, evlilik yüzüğü olarak da geçen alyans modelleri ile de göz alıcı şıklığı ile büyülüyor. Birçok farklı desen ve modele sahip olan alyans modelleri her tarza uygun herkes için birçok seçeneği olan alyans çeşitlerinde kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Vade farksız 3 taksit imkânı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz kargo ile beğendiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe