Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Altın geçmişten günümüze değerli bir üründür. Birçok farklı renge sahip olan altının farklı renklere sahip olması saf altın içerisine katılan diğer değerli madenlerle elde edilir. Altının işlenmesi ile ortaya çıkan birbirinden şık altın kolye modelleri, yüzük, alyans, bileklik, bilezik gibi ürünler kadınların severek kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Her tarza, her yaşa ve her cebe uygun olan altın bileklik modelleri, kolye ve yüzük modelleri ile Bigoldi yanında.  

8 Ayar Altın Takı Fiyatları 

8 ayar altının son zamanlarda oldukça revaçta olması ile kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yerini aldı. Geniş ürün yelpazesi ile Ankara da hizmet veren Bigoldi Jewellery de sizin için uygun özel üretimler her cebe ve her tarza uygundur. Altın küpe, yüzük, kolye, alyans, bileklik ve birçok ürün bulunur.  

Kadınların severek kullandığı bu ürünleri özel anlarda veya içinizden geldiği anda uygun fiyatlarla değerli hediyeler alabilirsiniz. Maddi değerin yanında hediye aldığınız kişinin zevkine, sevdiği figürlere göre de seçim yapabilirsiniz. Birçok farklı modele sahip olan altın takı modelleri ile cevher sende.  

Vade farksız 3 taksit imkânı, ömür boyu tamir ve bakım garantisi, ücretsiz kargo ile sizde beğendiğiniz severek kullanacağınız ürünlere Bigoldi Jewellery ile sahip olun. 

 

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe