1. Women

Altın Kolye Modelleri

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Altın geçmişten günümüze oldukça değerli bir madendir. Farklı renkleri ve şık tasarımları ile büyüleyen altın takılar farklı modelleri ile oldukça ilgi çekicidir. Birçok kişinin zevkine göre özel tasarımlarla her cebe her tarza ve her yaşa uygun modelleri bulunur. Farklı renkleri bulunan altının bu renklere sahip olması için saf altının içerisine değerli birçok maden eklenerek sarı altın, beyaz altın ve rose yani pembe altın renkleri elde edilir. Kadınların severek taktığı kolye modelleri içerisinde farklı figür ve renkler de bulunur. Çeyrek kolye, Kalp, yıldız, melek, renkli taşlar, kar tanesi, yonca, dorika, nazar boncuklu kolye, harfli, plaka ve baget kolye modelleri ile geniş ürün yelpazesine sahip olan Bigoldi Jewellery ile vade farksız 3 taksit, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz. 

Farklı figürlerle sahip olan altın küpe, kolye ve yüzüğü birtakım olarak kullanabilirsiniz. Kalp kolye, kalpli küpe ve kalp yüzük modelleri ile bir takım haline getirebilirsiniz. Baget koleksiyonu ile de kendinize özel şık bir takı koleksiyonu yapabilirsiniz. Kendi zevkinize göre özel tasarımlı baget takılar ile şık koleksiyonunuzu oluşturun.  

Kolye Fiyatları 

Altın takılar oldukça pahalı ürünlerdir. En çok hediye olarak tercih edilen altın kolyeler, altın yüzük, bileklik ve birçok farklı renge ve figüre sahip olan bu ürünler ile sevdiklerinizi mutlu edin. Özel günlerin, doğum günlerinin, sevgililer günü, anneler günü, kadınlar günü ve birçok özel günde hediye alarak sevdiklerinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve ömür boyu bakım ve tamir garantisi ile Bigoldi her zaman yanınızda. Özel davetlerde şıklığınıza şıklık katıp ışıl ışıl parlayan bir kişi olacaksınız. Şık tasarımı ve taşları ile parlayan altın aksesuarlarınız ile tüm gözler ışıl ışıl parlayan sizde olacaktır. Bigoldi Jewellery beğendiğiniz tüm baget ve farklı figürlü ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz. Bigoldi Cevher Sende… 

0

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe