1. Women

Altın Papatya Kolye Modelleri

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Papatya Kolye  

Kolyeler birçok kadının ve erkeği zevkle kullandığı aksesuarlar arasındadır. Farklı figürleri ile birçok insanın vazgeçilmezleri arasında olan kolye modelleri sevdiğiniz birçok figürleri boynunuzda taşıyabilirsiniz.  

Kombinlerin tamamlayıcı aksesuarları arasında olan kolyeler, papatya kolye, kalp kolye, baget kolye modelleri ile 8 ayar ve 14 ayar altın kolyeler kadınlar tarafından en çok tercih edilen altın takılardır. Günlük hayatınızın ve özel davetler de kullanılan birçok ürün ile şıklığınıza şıklık katın. Bigoldi ile şıklığı tamamla.  

Altın Kolye Modelleri 

Altın kolye modellerinde birçok farklı renkte farklı figürleri ile beğendiğiniz ve severek takacağınız altın kolye, altın yüzük, altın bileklik, alyans ve birçok kategori ile Bigoldi jewellery’den sahip olabilirsiniz. Vade farksız 3 taksit imkânı, ücretsiz kargo, ömür boyu tamir ve bakım garantisi ile özel tasarımlı şık aksesuarların sahibi olabilirsiniz. Her cebe, her tarza ve her yaşa uygun olan altın takı modelleri ile sizler de şıklığı yakalayın.  

Kolye Fiyatları 

Altın kolye fiyatları belirlenirken birçok unsur göz önünde tutulur. Altının işlenmesi ile ortaya çıkan mükemmel şıklıktaki altın kolyeler, yüzükler, bileklik ve birçok figüre sahip olan takıların gramına, altının piyasa değerine ve altının ayarına dikkat edilir. Bigoldi özel tasarımlı ürünleri ile her tarza, her yaşa ve her cebe uygun geniş yelpazeli ürün modelleri ile hizmet vermektedir. Doğum günlerinde, sevgililer günü, anneler günü, kadınlar günü ve birçok özel günde hediye olarak verilecek en özenli hediyeleri ile sevdiklerinizi mutlu edin.  

0

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe