1. Design

Altın Tuğralı Kolye

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

En çok kullanılan aksesuarlardan biri olan kolye modellerinde biri olan nazar boncuğu kolye, Türk geleneklerine göre nazara karşı bir koruması olduğu düşünülür ve yeni doğmuş çocuklara, bebeklere, kız çocuklarına ve birçok nazardan korunmasını istediği kişilere nazar boncuğu takılır. Hediyelik kolyeler de altın tuğra kolye yanında takılan nazar boncuğu ile şıklığın esiri olun. Bigoldi birçok farklı ürün modelleri ve kategorileri ile altın alışverişinin güvenli ve uygun fiyatlı hali. 8 ayar altın kolye, bileklik, yüzük, küpe, alyans ve birçok altın zincir kolye satışının uygun fiyatlarla yapıldığı kaliteli ve ömür boyu bakım ve tamir güvencesi ile Türkiye de en çok aranan ve müşteri memnuniyetine önem gösteren adresi Bigoldi Jewellry ile cevher sende! 

Altın Kolye Fiyatları 

Altın kolyeler bileklik, yüzük, küpe ve kelepçe bileklikler gibi en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Altın aksesuarların fiyatları her zaman değişmektedir. Bunun sebeplerinden birisi de günlük piyasa değerinin değişmesinden kaynaklıdır. Fakat bu fiyatlar nasıl belirlenir? Altın ayarları, satın alınacak ürünün gramı ve piyasa değeri oldukça önemli bir rol oynar. Altının ayarı nasıl belirlenir? Saf altın içerisine katılan birçok değerli maden ile altının ayarı ayarlanır ve 8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar altın ürün çeşitleri elde edilir. Bigoldi ile ömür boyu bakım ve tamir garantisi, vade farksız 3 taksit imkânı ve ücretsiz kargo ile beğendiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe