1. Women

Altın Zincir Kolye

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Altın kolyeler birçok kadın ve erkek tarafından sevilerek kullanılan ürünlerdir. Son zamanlar da revaçta olan 8 ayar ve 14 ayar altın takılar Bigoldi Jewellery ile sizlerle. Her tarza her yaşa ve her cebe uygunluğu ile dikkat çeken bu ürünleri severek kullanabilir ve sevdikleriniz için vazgeçilmez hediye olabilecek ürünlerdir. Evet anının o büyüleyiciliğinde, yıldönümünüzde, sevgililer gününde, kadınlar gününde, anneler gününde hediye edebileceğiniz altın yüzük modelleri ise geniş bir yelpazeye sahip baget yüzük, beştaş, tektaş, burgu altın yüzük, renkli taşlı yüzük, minimal yüzük modelleri her tarza ve her yaşa uygundur.  

Altın geçmişten günümüze oldukça değerli bir madendir. En garanti yatırım aracı olarak kullanılan bu ürünler farklı renklere de sahiptir Rose yani pembe altın, sarı altın ve beyaz altın renkleri ve modelleri ile büyüleyici ürünlerdir. Bu renkleri elde etmek için saf altın içerisine diğer değerli madenler eklenerek istenilen şekil verilir ve ortaya büyüleyici sonuçlar çıkar.  

Altın Zincir Kolye Fiyatları 

Altın zincir kolye fiyatları belirlenirken dikkat edilen birkaç undur vardır. Bu unsurlar altının piyasa değeri, ürünün gramı ve ürünün kaç ayar olduğudur. Beğendiğiniz Bigoldi ürününe vade farksız 3 taksit imkânı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi ve ücretsiz kargo ile sahip olun. Beğendiğin özel tasarım ürünlere uygun fiyatlarla Bigoldi ile sahip ol.

 

 

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe