1. Cars

Basınçlı Oto Yıkama Makinesi

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Basınçlı Yıkama Makinesi 

 Basınçlı yıkama  aracı farklı alanlara hitap eder. Kullanım alanı çokluğu ile alana hitap eden bu ürünler oto yıkama sektörü, temizlik araçları ve tavuk çiftliği ve kullanımı kolay kullanılabilir. Tekerlekli olması ile kolay kullanımlı olup soğuk – sıcak su ayarı yapılabilmektedir. Birden fazla modele sahip olan bu ürün 200 bar, 250 bar, 300 bar, 500 bara kadar çıkabilir. Basınç ayar olan  Basınçlı oto yıkama makinesi HC 500  özel tasarımı ve kolay kullanımı ile temizlikte bir numara. En çok tercih edilenlerden biri olan  oto yıkama makinesi HC 200  ise iyi gidebiliyor. Birikim Hırdavat Safran makine ürün incelemesidir. Birden fazla alana hitap eden  endüstriyel temizlik aracı ile hizmet vermektedir. Bu modele sahip olunan yıkama işlemiyle ilgili envanteri. Kolay uygulanabilen ve hayata döndürülmesiyle temizlik yapmak yormadan yapabilirsiniz. Bu makinelerin yanında yardımcı makine de bulunmaktadır. Oto yıkama tankı  da en önemli yardımcılardan biridir. Yıkamak ile kolayca araba ile kolayca yapılabilir. ÇOĞU ARAÇ SAHIBI DETAYLİ İÇ İŞ YİKAMA DA YAPTIRMAK İÇINDE GELIP ARACINı ERKENDEN ALMAK ISSER FAKAT ARAÇ ÇOCUKLARI KOLTUKLAR Yıkandında Güneş, Kurutmak Günler Aır Hele Ki Kış Ayındaysa. bu sorunu da  sıcak hava ile çözebilirsiniz. Aracına 3-4 ulaşmak isteyen araç sahibine müşteri ile teslime hazırsınız. Uygun ve kaliteli ürüne Birikim Hırdavattan'a ulaşılabilir. 

 
Safran Araba Yıkama Makinesi Kodları 

 Ücretli olan bu ürünlere gönül eğitimi ile başlangıç ​​noktası mi gireceksiniz. Araçlar tarafından satın alınan bu ürünler Safran makine kalitesi ile teslim edilir Birikim Hırdavat yapılır . Uzun ömürlü için satılık bu ürünlere en küçük bir tasarımda karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz. Gönül teslim ile teminiz bu ürünler için satın alımlarınız için özel alımlar yapabilirsiniz.  

 

 
Sanayi Tipi Elektrik Süpürge 

 Elektrikli süpürgeler günlük kurtarıcı makinelerdir. Evlerde temizlikte en çok kullanılan makinede göz rengi ve kuru temizlemede yapmak. Koltuk yıkama makinesi kullanılan bu ürün oto yıkama, temizlik firmaları, camii ve geniş kapsamlı kullanımlar. Yerinde halı, koltuk, yatak  için ideal olan  Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge  DWC 723 iç dış yıkama araç içi koltuktaki suları çekicite 1 numaradır. farklı modeller için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birikim Hırdavat ile uygun alışverişin içindekilerden hoşlanır. 

0

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe