1. Business

Çeyrekli Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

En sevilen aksesuarlar arasında olan Çeyrekli Bileklik modelleri birçok bileklik modellerinin yanında oldukça dikkat çekici ve gösterişli ürünlerdir. Birçok kategori ile hizmet veren Bigoldi Jewellery Ankara da bulunan şubeleri ile hizmet vermeye devam etmekte. Farklı modelleri ile en çok satılan altın kolye modelleri, baget yüzük altın modelleri ve küpe modelleri ile beğendiğiniz birçok ürüne sahip olmak oldukça kolay. Vade farksız 3 taksit imkânı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi, ücretsiz kargo ile siz de beğendiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Altın zincir kolye çeşitleri ve zincirler kolye ucunuz için uygun modelleri ile sizlerle.  

Altın Bileklik Modelleri 

Altın farklı renkleri ile en çok tercih edilen yatırım aracıdır. Altının farklı renkleri ile modellerin gösterişli olması değişiyor. Sarı, beyaz ve pembe altın modelleri ürünlerin farklı tarzlara sahip olmasını sağlıyor. Saf altın içerisine katılan değerli madenler ile elde edilen bu renkler ürünlerin tarzını ve görselliğini değiştiriyor. Altın zincir kolye, baget yüzük altın ve farklı modelleri ile oldukça şık tasarımlara sahipler. Farklı renkleri ile farklı tarzlara hitap eden altın bileklikler, baget yüzükler, altın küpeler, bilezikler ve birçok kategori de ki bu ürünler her tarza her yaşa ve her cebe uygundur. Vade farksız 3 taksit imkânı, ömür boyu bakım ve tamir garantisi ile sahip olabilirsiniz. Bigoldi Jewellery cevher sende… 

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe