1. Women

Cilt Bakım Türleri

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Uzmanlık tarafından yapılan incelemenin tüm bakım işlemlerinden kapsamlı bir şekilde hizmete alınması. İşlemle birlikte gözenekler, hücre yenileyicile kaliteden ödün vermezler ve taze bir sahip olur. Doğru işlemler, doğru işlemler ve uzman kişiler tarafından önemsenen bağlıca cilt bakımı merkezi Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi farkıyla eğitimle ilgili yaptırabilirsiniz. Merkezimizde 2 farklı çalışma uyguluyoruz.    

Medikal Cilt Bakımı uygulama esasları

 • Kapsamlı olarak cilt analizi yapılması ve gereklilar,
 • Medikal cilt ısıtıcının ilk cantir yüzeyinden sıvı yağ ve makyajdan arındırılır. Profesyonel ürünler ile ilgili bilgiler soyulması ve bilgiler için hazır hale getirilmesi öğrenilir,
 • Daha sonra gerçeğe dönüştürülür ve hayata geçirilir. Bu sayede yağ, kir, makyajın ciltten uzaklaştırılması kolaylaşıyor.
 • Cilt yağ bezlerinden ve istenmediği şeylerden arındırılır; siyah noktalar, yağ bezleri gibi rahatsız edicilerden uzaklaşır.
 • Cildin sterilizasyonunun ardından tekrar peeling uygulaması yapılabilir.
 • Cildin var ise radyofrekan uygulamaları ile korunarak, kolajen üretimiyle uyarlanarak sıkılaştırılarak uygulanır.
 • Yine vücuduna uygun olarak gerekli vitamin, mineral, serum gibi yapılır.
 • Son aşamada ise danışanın programı tavsiyesi yapılır, devam edilir ve cilt bakımı sağlandıktan sonra bitirilir.

Ankara'da medikal cilt ısıtıcı seans ve saat

Bütün cilt evindeki gibi medikal sıcaklıktaki da görünüm sayımını dikkate alan bakış açısından değerlendiricinin, bakımın sağlığıdır. Medikal ciltte düzenli periyotlarla tasarlanılırsa olumlu bir şekilde tasarlanabilir, parlak, genç bir gelecek. Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi'nde Medikal Cilt Bakımı merkezimiz de tavsiye etmekteyiz.  

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması nasıl yapılır?

Ankara Klasik cilt arındırıcı bakımları kalıcıdır;  

 • Temizleme
 • Cilt temizleme
 • Tonik
 • Buhar
 • Komedon Temizliği
 • maske
 • Nemlendirme

Klasik Cilt Bakımı uygulaması seans süre ve fiyatları

Klasik cilt bakımı işlemleri seans süre ve sayıları danışanın isteğine, işlemlerin amacına, cilt tipine göre farklılık göstermektedir. Klasik cilt bakımı seans sayı ve süreleri göz önüne alınarak fiyatlar belirlenmektedir. Ankara Klasik cilt bakımı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim formu, Whatsapp iletişim hattımız ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bağlıca Cilt Bakım Merkezi olarak hedefimiz siz değerli müşterilerimize pırıl pırıl bir cilt sunmaktır. Cilt uygulamalarımız ücretsiz cilt analizi yapmadan başlanmamaktadır.

Kaç Çeşit Cilt Tipi Vardır ?

4 Cilt tipi vardır. Normal, Yağlı, Kuru ve Karma tip ciltler vardır.

Kuru Cilt

‘Kuru’, normal cilde göre daha az sebum (yağ bezelerinin salgıladığı sıvı) üreten bir cilt tipini tanımlamak için kullanılır. Sebum eksikliğinin bir sonucu olarak kuru cilt , nemi korumak ve dış etkenlere karşı koruyucu bir kalkan oluşturmak için ihtiyaç duyduğu lipidlerden yoksundur.

Normal Cilt

‘Normal’, dengeli cildi ifade etmek için yaygın olarak kullanılan bir terimdir. Sağlıklı cilt için bilimsel terim ödermik olarak kullanılır.

Yağlı Cilt

‘Yağlı’, sebum üretiminin arttığı bir cilt tipini tanımlamak için kullanılır. Bu aşırı üretim sebore olarak bilinir.

Karma Cilt

Karma cilt, adından da anlaşılacağı gibi, cilt tiplerinin karışımından oluşan ciltlerdir.

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe