Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Gaziburma baklava ve tatlı dükkanı sizlerle. Güneydoğu bölgesinin incisi Gaziantep’ in en iyi baklavacısı Gaziburma Baklava ve Tatlı’ dır. 1984 yılında Mustafa Sait Budumlu tarafından Pendik’ te kurulan Gaziburma baklava ve Tatlı, kurulduğu ilk günden beri siz değerli müşterilerini ağırlamaya devam etmektedir. Fıstıklı baklava gibi farklı tatlı çeşitleri mevcuttur.

İstanbul ve Kocaeli’ deki pek çok ilçeye telefonla sipariş verme şansınız varken kendi mekânında tatlı yemek apayrı bir deneyimdir. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla gidip hoşça vakit geçirebileceğiniz Gaziburma Baklava ve Tatlı, müşterilerini ağırlamaktan gurur ve onur duymaktadır.

Tarihi 12. yüzyıldan daha eskiye dayanan baklava en ünlü Türk tatlısı unvanına sahip olmakla birlikte Gaziantep şehri ile birlikte anılmaktadır. Antepli Mustafa Sait Usta genetiğine işlenmiş bu zanaat ile çeyrek asrı geçkin bir süredir en iyi şerbetli tatlıların formülünü bilmektedir. Özenle ve kat kat açılarak yapılan bu eşsiz şerbetli tatlılar herkesin seveceği ve asla vaz geçemeyeceği bir tatlı konumundadır.

Gaziburma Baklava ve Tatlı

Gaziburma Baklava ve Tatlı’ nın en çok dikkat ettiği noktalardan birisi de hijyendir. Hiçbir ürüne eldiven takılmadan dokunulmamakta, şerbetli tatlılar hazırlanırken bone, eldiven ve galoş takılmasına dikkat edilmektedir. Yılın belli zamanlarında çeşitli ilaçlamalar yapılmakta ve tüm sağlık kurallarına itina ile uyulmaktadır. Her şeyden önce müşterilerinin sağlığını önemseyen Gaziburma Baklava ve Tatlı müşterileri için en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

No Comments
Comments to: Gaziburma Baklava ve Tatlı

Trending Stories

Log In

Or with username:

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Login