Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Şehirler arası nakliyat firması İstanbul’un en köklü nakliyat firmalarından birisi olan Tüfekçioğlu Nakliyat, sigortalı, profesyonel taşımacılık prensipleri ile yıllardır müşterileri için başarılı nakliye çalışmaları gerçekleştirmektedir. Kapsamlı taşımacılık hizmeti çerçevesinde müşterilerinin en hızlı ve profesyonel hizmete kavuşması için tüm çalışanları ile birlikte sistemli bir çalışma prensibi edinmiştir. İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında müşterilerine 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Firması

Ücretsiz ekspertiz hizmetini İstanbul’un yer yerinde tüm müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede taşınma öncesi gerekli çalışmalar doğru bir şekilde tamamlanmakta ve oluşabilecek aksaklıklar en başından engellenmektedir. Kaliteli nakliye hizmeti çerçevesinde talep eden kişilere paketleme ve ambalajlama hizmeti sunulmaktadır. Her eşya sınıflandırılarak, türüne göre paketlenmektedir. Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için deneyimli ekip tarafından gerekli itina gösterilmektedir.

Tüfekçioğlu Nakliyat’ın Sunduğu Hizmetler

  • İstanbul Şehirler Arası Nakliye
  • İstanbul Ofis Taşıma
  • İstanbul Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul Eşya Depolama
  • Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında müşteri memnuniyetini devamlı kılmak odaklı çalışmalarını sürdüren Tüfekçioğlu Nakliyat, taşınma sırasında gerekli olacak araç büyüklüğünü ve nakliye fiyatını ekspertiz çalışması sonrasında müşteri ile yapılan görüşmeler ile belirlemektedir. Bu bağlamda firma, müşteri ile kurulan doğru iletişim için daima ulaşılabilir bir destek hattına sahiptir. Uygun fiyatlarla sigortalı ve paketleme hizmeti dahil profesyonel nakliyecilikten yararlanabilirsiniz. Web adresinde yer alan iletişim numaraları ve mail adresi aracılığıyla istediğiniz saatle bilgi alabilir, ücretsiz ekspertiz için site üzerinden randevu alabilirsiniz.

Trending Stories

Be it manufacturing, construction, or retail, managing inventory is extremely critical for business growth. Inventory is the heart of the above industries. With that said, understanding the common challenges in inventory management becomes super important and industry heads are looking out for solutions (and finding the right IoT app development company) to achieve profit and improve […]

Log In

Or with username:

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Login