Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Shopify Türkiye hizmetleri için hoş geldiniz. Türkiye’nin tek resmi lisanslı Shopify hizmeti sunan adresi Piernet, e-ticaret alanında yıllar boyunca sahip olduğu deneyim ile müşterilerinin işletmelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Gelişen ve dijitalleşen dünyada dijital pazarlamacılıkta başarıyı yakalayabilmeleri için şimdiye kadar çok sayıda sektör ve markaya hizmet sunan Piernet, Shopify Türkiye, destek ihtiyacınızı uygun çözümler ve kaliteli hizmet altyapısı ile karşılamaktadır.

Shopify Expert Piernet ile yararlanabileceğiniz hizmetler:

  • İşletmenize Uygun Çözümler
  • Shopify Kurulumu
  • Site Yönetim ve Pazarlama Destek
  • Site Tasarımı Güncelleme ve Migration
  • Satış Destek ve Fulfillment
  • Yazılım Geliştirme ve App

Piernet Shopify Destek İle Güncel Dijital Pazarlamaya Kolayca Ayak Uydurun 

%100 müşteri memnuniyetinin yakalanması ve sürekli dönüşen dijital dünyada güncel bilgilere ulaşabilmenizi sağlayan Shopify Expert Piernet aracılığıyla ekstra emek harcamadan güncel trendleri takip edebilirsiniz. E-ticaret sitenizi Türkçe Shopify altyapısıyla kurmak ve sanal pos entegrasyonu, kargo entegrasyonu ve banka entegrasyonu gibi talepleriniz kapsamında Piernet ile iletişime geçebilirsiniz.  

Piernet, Shopify kurulum hizmetini müşterilerinin seçtiği Shopify Template’e göre gerçekleştirmektedir. Shopify site kurulumu, müşteriye ödeme yöntemi, notification mailleri ve kargo bilgileri düzenlenerek, çalışır halde teslim edilir. Shopify site kurulumu hakkında daha fazla bilgi almak için Piernet ile iletişime geçebilir, e-ticaret alanında kendi marka değerinizi oluşturmak için atacağınız adımları belirleyebilirsiniz. Shopify kurulum hakkında ek bilgi almak isteyen kişiler, Piernet resmi web sitesinde bulunan formu doldurarak, işletmelerinin gelişimi adına ilk büyük adımı atabilirler.

https://piernet.com.tr/

No Comments
Comments to: Shopify Türkiye Hizmetleri İçin Doğru Adres Piernet

Trending Stories

Log In

Or with username:

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Login