1. Shopping

En Çok Satılan Altın Kolye Modelleri

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Altın Kolye Modelleri

Altın kolyeler kadınların her zaman severek kullandığı aksesuarlardandır. Günlük hayatta ve gideceğiniz davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler birçok farklı modele sahiptir. Ankara da hizmet veren Bigoldi Jewellery Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlı altın bileklik, küpe, bilezik, yüzük ve 8 ayar altın kolye modelleri satışı yapmaktadır. Her cebe her tarza ve her yaşa uygun olan altın takı modelleri ile Bigoldi Jewellery yanında. Özel günlerde en şık ve gösterişli hediye modellerinde en çok satılan altın kolye modelleri Bigoldi de.  

Tuğralı Altın Kolye

Tuğralı altın kolyeler diğer altın kolyeler gibi farklı bir havaya sahiptir. Evlilik yıl dönümlerinde, sevgililer gününde, doğum günlerinde ve düğün hediyesi olarak oldukça gösterişli bir hediye tercihidir. Kadınların severek kullandığı altın takı çeşitleri Bigoldi Jewellery de geniş bir yelpazeye sahiptir. Birçok kategoride birbirinden şık altın tuğralı kolye, nazar boncuklu altın kolye ve birçok alt kategori ile hizmet vermektedir. Altın takı modellerinin fiyatları belirlenirken birkaç unsur göz önüne alınır. Bu unsurlar; altının piyasa değeri, ürünün gramı ve altın ayarıdır. Altının ayarı saf altın içerisine belirli bir oranda diğer değerli madenler katılarak belirlenir. Farklı renklerde altın oluşturmak için de farklı oranlarda değerli madenlerden katılarak sarı altın, beyaz altın ve rose yani pembe altın elde edilir. Uygun fiyatlı ürünlere vade farksız 3 taksit imkânı, ömür boyu bakım ve tamir garnatisi ve ücretsiz kargo ile Bigoldi Jewelleryden sahip olun.

 

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe