Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Muadil Toner Modelleri

Tonerler günümüzde en çok kullandığımız makine teçhizatı arasında yer alır. Tonerler sürekli kullanıldığı bir ortamda okullarda, ofislerde, bürolarda, kurumsal iş yerlerinde, evde ve aklınıza gelebilecek her yerde kullanılan ürünlerdir. Basım sayısı bitince tekrar dolması gereken tonerler bir müddet sonra yıpranır ve değişmesi gerekir. Yazıcılarımızın olmazsa olması olan tonerler yazıcı markasına ait firmanın ürettiği ürünler olduğunda yani orijinal toner olduğunda sürekli olacak bir şey olduğu için maliyeti artar ve iş yerini veya bulunduğu yerin giderini arttırır. Muadil tonerler orijinal tonerlere göre oldukça uygun fiyatlıdır. Fakat muadil toner seçerken de dikkatli olmalısınız ucuza alıp kar edeyim derken yazıcıya zarar verip daha büyük maliyetler çıkarabilirsiniz.ASTA Toner Türkiye distribütörü Kapital Kırtasiye ile uygun fiyatlı ve kaliteli muadil tonerlere sahip olabilirsiniz. Birçok markaya ait olan muadil tonerler ile istediğiniz markanın istediğiniz modeline Kapital kırtasiye aracılığı ile sahip olabilirsiniz. HP Muadil Toner, Lexmark, Canon, Samsung, Xerox, OKI, Kyocera Muadil Toner, Ricoh, Konica Minolta, Brother Muadil Toner, markalarına uyumlu muadil toner hizmeti vermektedir.  

HP Muadil Toner

HP CE285A Muadil Toner en çok tercih edilen toner modelidir. Muadil tonerler orijinal tonerlere göre oldukça uygun fiyatlı ve kalitelidir. Birçok farklı markanın uyumlu muadil modellerine ev sahipliği yapan Kapital Kırtasiye ile uygun fiyatlarla ASTA Toner kalitesine sahip olabilirsiniz.

0

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe