1. Entertainment

Jaipong, Koplo muzika koncertuoja Japonijoje!

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Jaipong, Koplo muzika koncertuoja Japonijoje!

Tokijas: Trečiadienį (2024-05-06) Tokijuje vykusiame renginyje „The Enchanting Indonesia Evening: Road to The World Expo 2025“ pasirodė įvairūs Indonezijos kultūros lobiai. Atliekami įvairūs šokiai, tokie kaip Jaipong Dance, Balio Rindik ir Sasando muzikos instrumentas. Be to, Indonezijos dainininkų duetas Forysca ir Saskia atliko japonišką dainos Rungkad Koplo ir Ninuninu versiją.

Daugiau nei 200 kviestinių svečių linksminosi kultūriniais pasirodymais iš Indonezijos. „Isam Silk Weaving“, „Ciwaringin Batik“, „Javane Batik“, „Calla the Label“, „Jember Fashion“ madų šou ne tik šokiai ir dainos su koplo niuansais. Svečiai taip pat gali mėgautis tradiciniais Indonezijos užkandžiais, tokiais kaip Kalimantan Bingka, Javos Nasi Tumpeng, Sulawesi Jalangkote, Maluku Lalampa ir Papuan Sago košė.

Savo pastabose Indonezijos Respublikos ambasadorius Japonijoje Heri Akhmadi sakė, kad per šį renginį jo partija pabrėžė Indonezijos įsipareigojimą būti Japonijoje prieš 2025 m. Pasaulinę parodą Osakoje. „Tikiuosi, kad MSME paroda, taip pat šio vakaro renginys „Užburiantis Indonezijos vakaras“, tikiuosi, kad Japonijos piliečiai labiau žinos ir domėsis Indonezijos paviljonu Osakoje, kurio tema bus gamta, kultūra ir ateitis“, – sakė ambasadorius Heri. Džakartoje gautas pareiškimas.

Banko Indonezijos valdytojo pavaduotojas FIlianingsihas Hendarta išreiškė dėkingumą Japonijos investuotojams, kurie dalyvavo šioje veikloje. Bank Indonesia taip pat įteikė BI padėkos apdovanojimą Japonijos finansų ministerijai, Japonijos bankui, ASEAN Japan Center ir Bank Negara Indonesia Tokyo.

Užburiantis Indonezijos vakaras: kelias į pasaulinę parodą 2025 yra Indonezijos Respublikos ambasados ​​Tokijuje ir Bank Indonesia bendradarbiavimo rezultatas. Šis renginys yra dviejų tarpusavyje susijusių renginių kulminacija: 2024 m. birželio 5 d. Indonezijos investicijų forumas ir 2024 m. birželio 4–10 d.

https://www.scoop.it/topic/tw-4-the-roundup-4-punishment-full-hd
https://www.scoop.it/topic/tw-2-inside-out-2-full-hd
https://www.scoop.it/topic/tw-4-bad-boys-4-full-hd
https://www.scoop.it/topic/tw-twilight-of-the-warriors-full-hd
https://www.taptap.io/post/7596191
https://www.taptap.io/post/7596241
https://www.taptap.io/post/7596286
https://www.taptap.io/post/7596454
https://www.taptap.io/post/7596524
https://www.taptap.io/post/7596557
https://groups.google.com/g/garfieldmoviesub-taiwan2024/c/Y656raTON8o

 

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe