1. Women

Kolye Modelleri

Disclaimer: This is a user generated content submitted by a member of the WriteUpCafe Community. The views and writings here reflect that of the author and not of WriteUpCafe. If you have any complaints regarding this post kindly report it to us.

Kalp, hayvan figürleri, harf, plaka, baget, tektaş, yonca, kar tanesi, zincir, melek, renkli taşlar, kelebek, sonsuzluk, nazar boncuklu kolye modelleri ile birçok kişiye hitap eden Bigoldi Jewellery uygun fiyatları ile her cebe de uygundur. Her tarza her yaşa ve her cebe uygun olması ile dikkat çeken Bigoldi Ankara da ki oluşumu ile 8 ayar ve 14 ayar yüzük, bileklik, kolye, alyans, kelepçe bileklik ve birçok farklı kategori de hizmet vermektedir. 

Altın geçmişten günümüze değerli bir madendir ve yatırım amacı ile kullanılır. Farklı renk çeşitleri ile tercih edilen altın yüzük, bileklikler rose pembe altın, beyaz altın ve sarı altın olarak tercih edilebilir. Farklı renk kombinasyonları ile kendi takı koleksiyonunuzu yapabilirsiniz.  

Altın Takı Fiyatları 

Altın takı fiyatları belirlenirken birçok etken göz önünde bulundurulur. Bu unsurlar; altının piyasa değeri, ürünün gramı ve ayarına göre belirlenir. En çok hediye olarak tercih edilen altın kolyeler, altın yüzük, bileklik ve birçok farklı renge ve figüre sahip olan bu ürünler ile sevdiklerinizi mutlu edin. Özel günlerin, doğum günlerinin, sevgililer günü, anneler günü, kadınlar günü ve birçok özel günde hediye alarak sevdiklerinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve ömür boyu bakım ve tamir garantisi ile Bigoldi her zaman yanınızda. Özel davetlerde şıklığınıza şıklık katıp ışıl ışıl parlayan bir kişi olacaksınız. Şık tasarımı ve taşları ile parlayan altın aksesuarlarınız ile tüm gözler ışıl ışıl parlayan sizde olacaktır. Bigoldi Jewellery beğendiğiniz tüm baget ve farklı figürlü ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz. Bigoldi Cevher Sende… 

0

Login

Welcome to WriteUpCafe Community

Join our community to engage with fellow bloggers and increase the visibility of your blog.
Join WriteUpCafe